Aktuálne ponuky

Pobyt pre rodiny s deťmi

Otvorenie leta, privítanie prázdnin, pobyt s detskou diskotékou 6.7. - 9.7.2017

Pripravili sme si pre vás pobyt pre rodiny s deťmi. Pre deti bude aj diskotéka. 


Viac
Legendárna Silver rallye

Legendárna Silver rallye 28.6.2017 o 19:00

Ak máte radi históriu, očarili vás historické vozidlá, milujete ladné krivky týchto veteránov, chcete ich vidieť naživo a urobiť si unikátne fotogafie, potom si túto jedinečnú prehliadku nemôžete nechať ujsť.
Viac
Júnové pobyty

Júnové pobyty - zľava do 50%

Dotknite sa histórie a vychutnajte si oslavu vašej lásky v rozprávkovom prostredí. Vezmite svojho partnera k nám!


Viac
Wellness pre verejnosť

Wellness pre verejnosť

Relax po náročnom dni potrebuje každý z nás. Hľadáte krásne miesto vo svojom okolí, plné pokoja a histórie, v ktorom by ste v luxusných priestoroch odpočívali tak, ako si zaslúžite?
Viac
Denné menu

26. - 30. jún 2017
Denné menu

Doprajte si pokoj a príjemnú atmosféru štýlovej reštaurácie historického kaštieľa aj cez pracovný deň a vychutnajte si výborné jedlo. Denné menu zostavené a pripravené z čerstvých surovín, podávame v čase od 11:30 do 14:00 v reštaurácii Kolchury.
Viac
Pobytové balíky

Pobytové balíky

Využite jednu z možností zvýhodnených pobytov v kaštieli. Darujte svojim najbližším darčekový poukaz a doprajte im zážitok.
Viac
Voľné pracovné miesta

Voľné pracovné miesta

Aby sme vám vždy priniesli top kvalitu, ktorú si zaslúžite, priberáme posily do nášho tímu. Do nášho Hotela Gino Park Palace hľadáme galantných čašníkov, zdvorilé čašníčky a kedže láska ide cez žalúdok, hľadáme aj pánov šéfkuchárov, kuchárov. Čaká na vás luxusné prostredie, príjemní hostia, super partia, zaujímavé benefity a mnoho iného.


Viac
Historická večera

Historická večera s programom

Zažite naozaj originálnu večeru v dobovom štýle v autentických priestoroch kaštieľa zo 17. storočia. 
 
Viac
Karaoke večer

Karaoke večer plný zábavy

Zažite príjemné chvíle so svojimi priateľmi v podzemnej vinárni Bakchus. Zabavte s naozaj netradičným spôsobom pri karaoke. V kombinácií s výborným jedlom a kvalitnými nápojmi bude Vaša oslava narodenín či inej životnej udalosti zárukou spokojnosti všetkých pozvaných. 
 
Viac